lezing: De (peri)menopauze - Dr. Jankie & Ann Teunkens
De (peri)menopauze is een ingrijpende levensfase die veel vrouwen treft. De lichamelijke en emotionele veranderingen kunnen een grote impact hebben op het dagelijks leven, zowel privé als professioneel. Goede informatie en de juiste ondersteuning zijn daarom essentieel.
Dr. Jankie, arts gespecialiseerd in gynaecologie en verloskunde, richtte samen met een menopauzeconsulente de menopauzekliniek op. Vanuit hun expertise komen dr. Jankie en Ann Teunkens, menopauzeconsulente, een boeiende en toegankelijke lezing geven over de (peri)menopauze.
Tijdens deze lezing gaan zij dieper in op wat de (peri)menopauze precies is, welke klachten kunnen optreden en welke oplossingen en behandelmogelijkheden er zijn. Uiteraard is er ook gelegenheid om vragen te stellen.
Het bewaken van de levenskwaliteit van vrouwen is belangrijker dan ooit, zeker nu we steeds ouder worden en langer actief blijven op de arbeidsmarkt.
gratis maar inschrijven via dienst onthaal, Liersebaan 12, 2240 Zandhoven of via 03 410 16 20, info@zandhoven.be