van kunst met een knipoog tot riffs met power
In september staat er weer heel wat cultuur op het programma in Zoersel. Ontdek beeldende kunst, akoestische blues, maar ook verrassend stevige nineties-sounds.
Colin Waeghe & Francis Denys – Silly Insults
De tentoonstelling Silly Insults brengt het werk van Colin Waeghe en Francis Denys samen. Colin laat zich inspireren door actualiteit, filosofie en herinneringen, Francis onderzoekt taal en verwondering in de kunst. Hun werk gaat in dialoog: inhoudelijk sterk, maar altijd met een speelse knipoog. Heel de maand september te zien in de Bijl.
Stef Paglia & Tom Eylenbosch
Op vrijdag 12 september geniet je in cultuurhuis de Bijl van een intiem bluesconcert. Gitarist Stef Paglia (The BluesBones) en pianist Tom Eylenbosch brengen eigen werk en klassiekers van onder meer Neil Young en The Allman Brothers Band. Verwacht een warm, authentiek geluid dat recht naar het hart gaat.
The StatS
Op vrijdag 26 september verhuist het cultuurcentrum uitzonderlijk naar Jeugdhuis Zoezel. The StatS brengt daar een stevige tribute aan de jaren 90, met invloeden van o.a. Alice in Chains, Queens of the Stone Age en Soulwax. In het voorprogramma ontdek je Seeblue, een jonge punkband uit de regio.