Kampioen zijn is plezant!

Niet alleen Union mocht juichen afgelopen weekend. Maar liefst 48 individuele kampioenen en 23 ploegen werden vrijdagavond, tijdens onze jaarlijkse kampioenenviering, gehuldigd in diverse sporten. Een eretitel was er voor Stan Vercammen, Sanne Laurijssen en Laure Van Iseghem & Liselot Verlinden, respectievelijk sportman, -vrouw en -ploeg van het afgelopen sportseizoen.

de kampioenen

  • Stan Vercammen, Belgisch kampioen motorcross initiatie 50cc, ging naar huis met de titel van sportman van het jaar. De 9-jarige Stan genoot duidelijk van deze erkenning.
  • Bij de vrouwen viel die eer te beurt aan Sanne Laurijssen (17). Zij werd afgelopen seizoen Belgisch kampioen veldrijden bij de junioren vrouwen. Het is al de tweede keer dat Sanne sportvrouw van het jaar wordt, want ook in 2023 was deze titel voor haar weggelegd.
  • Laure Van Iseghem & Liselot Verlinden (VOC Amigos) werden de Zoerselse sportploeg van het jaar. Zij werden zowel Vlaams als Belgisch kampioen beachvolleybal bij de U14 meisjes.

Een speciale vermelding was er ook voor Laurens Devos, zelf geen Zoerselaar maar wel actief bij de Zoerselse tafeltennisclub. Laurens behaalde goud (!) op de Paralympische Spelen van Parijs '24.

Tijdens de pauze gaven de leden van karateschool Ikioi Dojo het beste van zichzelf. 

Van harte proficiat allemaal!

eerbetoon

Bij de start van de viering werd ook even de tijd genomen om René Keysers postuum te huldigen. René was jarenlang penningmeester van de sportraad en overleed jammer genoeg recent.