Zoersels Zoetje nu te koop

Na de succesvolle lancering op de kerstmarkt, waar het drankje bijzonder in de smaak viel, was de vraag groot: waar kunnen we Zoersels Zoetje kopen?

Goed nieuws voor wie niet kan wachten tot het toeristisch seizoen in het Lindepaviljoen: Zoersels Zoetje is vanaf nu verkrijgbaar bij drankenhandel Mister Drinks (Achterstraat 25).

Zoersels Zoetje is verkrijgbaar in:

  • een sierfles van 50 cl
  • een zakflesje van 20 cl

Ideaal om het nieuwe jaar extra zoet in te zetten, als origineel cadeautje of om zelf even van te genieten.

een streekproduct vol karakter

Zoersels Zoetje is geen gewone honingwijn. De delicate smaak van lindebloesem geeft het drankje een lichte, natuurlijke zoetheid die meteen doet denken aan lente, rust en natuur. Het is het perfecte drankje dat je zowel gekoeld als warm kan nuttigen. Met Zoersels Zoetje brengt Toerisme Zoersel een product uit dat niet alleen lekker is, maar dat ook vertelt wie de inwoners van Zoersel zijn. Warm, natuurlijk en verbonden met de verhalen van onze streek en landschap.

Een verhaal dat teruggaat tot de gebeeldhouwde lindeboom

Voor het Zoersels Zoetje liet Toerisme Zoersel vzw zich inspireren door de eeuwenoude gebeeldhouwde lindeboom, een herkenbaar symbool in onze gemeente. Dat verhaal keert ook terug in het etiket: een wandelaar in zacht boslicht, met bovenaan een takje lindebloesem. Het geheel ademt de rust, eenvoud en schoonheid uit die zo typisch zijn voor onze streek. De slogan “Een verhaal in je glas” vat dit alles samen.