wijkinspecteurs krijgen nieuw telefoonnummer

Sinds vorige week kregen al onze wijkinspecteurs een nieuw, vast telefoonnummer. Met dit nieuwe nummer kan de agent zich inloggen wanneer hij/zij aan het werk is. Als hij/zij niet opneemt, zal de oproep na een aantal seconden worden doorgeschakeld naar de overkoepelende dienst en uiteindelijk naar het onthaal. Op deze manier wordt u, als burger, onmiddellijk geholpen of doorverwezen, wat de dienstverlening alleen maar ten goede komt.

bereikbaar via telefoon én e-mail

Ook de e-mailadressen van onze wijkagenten zijn recent gewijzigd. De contactgegevens van uw wijkinspecteur kunt u steeds raadplegen op de website van de politie. Door uw straatnaam en huisnummer in te geven, krijgt u onmiddellijk de juiste gegevens van uw wijkinspecteur. We geven u hieronder alvast een handig overzicht van de nieuwe telefoonnummers én e-mailadressen van alle Zoerselse wijkinspecteurs.

Valerie Castermans – T 03 210 45 12 – valerie.castermans@police.belgium.eu

Hans Clippeleyr – T 03 210 45 13 – hans.clippeleyr@police.belgium.eu

Cindy De Gryse – T 03 210 45 14 – cindy.degryse@police.belgium.eu

Erwin Geluykens – T 03 210 45 15 – erwin.geluykens@police.belgium.eu

Marina Kienen – T 03 210 45 16 – marina.kienen@police.belgium.eu

Mark Vermeiren – T 03 210 45 17 – mark.vermeiren@police.belgium.eu

U kunt ook op de foto klikken om een overzicht per wijkagent te downloaden.