testbericht BE-Alert op 6 oktober

Regelmatig lanceren we vanuit onze gemeente een testbericht via BE-Alert. Dit om ons voor te bereiden op een eventuele noodsituatie. Op donderdag 6 oktober is de eerstvolgende test. Al 2.795 inwoners uit onze gemeente schreven zich in op BE-Alert. U ook?

Bij een noodsituatie willen we u graag zo snel mogelijk verwittigen met een duidelijke boodschap. Hiervoor gebruik we BE-Alert.

Wat is BE-Alert?

BE-Alert is een alarmeringssysteem waarmee we u kunnen verwittigen bij een noodsituatie. Dankzij dit systeem kan een burgemeester, gouverneur of minister een bericht uitsturen naar iedereen waarop de noodsituatie impact heeft. Zo kunnen we u op een snelle manier de nodige aanbevelingen geven, bijvoorbeeld om ramen en deuren te sluiten bij een brand. U kunt een BE-Alertbericht krijgen via sms, telefoon of e-mail.

een verwittigd man…

Bij de vorige test bereikten we 2.795 Zoerselaars. Als u weet dat er in onze gemeente zo’n 22.000 mensen wonen, kan dit aantal absoluut hoger. Registreer u dus snel via de website van BE-Alert. Overtuig ook uw vrienden, kennissen, buren en kinderen. Op die manier kunnen we u bij een noodsituatie zo snel mogelijk verwittigen, zodat u uzelf en al uw dierbaren in veiligheid kunt brengen.

Bent u al ingeschreven? Goed gedaan! U ontvangt op donderdag 6 oktober van ons een testbericht.