maak online uw afspraak bij de dienst bevolking en burgerlijke stand

ZOERSEL.BE – Onze gemeentelijke diensten werken nog steeds op afspraak. Vanaf nu kunt u uw afspraak op de dienst bevolking en burgerlijke stand online maken.

Sinds het begin van de coronacrisis werken onze gemeentelijke diensten op afspraak. Hierdoor blijven we 100% bereikbaar en zorgen we ervoor dat de veiligheid van u en onze medewerkers gegarandeerd blijft. Tot op vandaag gebeurde deze afspraak telefonisch of per mail. Via een nieuw platform kunt u nu ook online een afspraak maken.

zo gaat het in zijn werk

Via dit online platform kunt u kiezen waarvoor u bij onze dienst bevolking en burgerzaken een afspraak wil maken (aanvragen identiteitskaart, aanvragen rijbewijs, aangifte huwelijk, …). Vervolgens kiest u een gewenste dag en uur. Tenslotte vult u uw contactgegevens in en geeft u extra informatie over uw bezoek. Klik op ‘Reserveren’ en klaar! U ontvangt daarna een bevestigingsmail in uw mailbox. Indien nodig, kunt u via deze bevestigingsmail uw afspraak nog wijzigen of annuleren.

e-loket

Voor een groot aantal zaken kunt u terecht op ons e-loket. Hier kunt u documenten (aangeduid met een ticket-icoontje) zoals uw geboorteakte, attest van leven, uittreksel uit het strafregister, attest voor gezinssamenstelling, … aanvragen en doorgaans binnen vijf minuten raadplegen. Neem hier zeker eens een kijkje.