kinderen en senioren worden pennenvrienden

Om de taal- en schrijfvaardigheid van onze leerlingen van het 5de en het 6de leerjaar te verbeteren, starten we in samenwerking met de Zoerselse basisscholen een nieuw project op waar kinderen brieven leren schrijven naar senioren. Kruipt u mee in uw pen?

Met dit project wordt op een leuke manier de taal- en schrijfvaardigheid van kinderen getest en brengen we hen en senioren dichter bij elkaar.

zo gaat het in zijn werk

Kinderen schrijven brieven in de klas en sturen deze éénmaal per maand naar een senior. Sommigen digitaal, anderen per post. Ze schrijven over hun hobby’s, broers, zussen, schoolvakken, vakanties … tijdens de coronaperiode. De senior stuurt op zijn of haar beurt één maal per maand terug naar de leerling.

pennenvrienden gezocht

Bent u senior en wilt u onze leerlingen helpen in dit project? Geef dan uw gegevens door aan onze dienst senioren (zie contactblok rechts) of aan de Seniorenraad Zoersel via schoepenels@hotmail.com of T 0485 68 05 53. U houdt er vast een vriend voor het leven aan over.