burgerbevraging | uw mening telt

Vindt u het leuk wonen in Zoersel? Is er voldoende groen? Hoe tevreden bent u over onze voorzieningen en diensten? Geef uw mening!

Voor ons gemeentebestuur is het belangrijk om te weten wat u denkt over onze gemeente. Daarom organiseert het Agentschap Binnenlands Bestuur de driejaarlijkse burgerbevraging Gemeente-Stadsmonitor.

De resultaten van deze bevraging geven ons bestuur een unieke kijk op wat voor elke burger belangrijk is in Zoersel. Data, informatie en kennis zijn immers essentieel om (lokaal) beleid voor te bereiden en te ondersteunen.

Van woensdag 9 september tot eind oktober 2020 zal het Agentschap Binnenlands Bestuur in elke Vlaamse gemeente een representatief deel van de inwoners van 17 tot 85 jaar bevragen. Uw medewerking aan deze burgerbevraging is vrijwillig, maar wel van groot belang.

Krijgt u dus zo’n vragenlijst in de bus? Vul hem dan zeker in! Tip: u maakt kans op een cadeaubon als u de vragenlijst volledig invult.